Bilinçli Aile - Duyarlı Gençlik etkinliğine katılım

DİTİB Düsseldorf ve çevresi cami derneklerinin 27.12.2015 günü düzenledikleri ‘Bilinçli Aile – Duyarlı Gençlik’ adlı eğitim ve kültür programı gerçekleştirilmiştir.

Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan’ın verdiği konferans ve Sanatçı Abdurrahman Önül ve Ekibi’nden ilahi dinletisinden teşkil etkinlikte Düsseldorf Aile ve Sosyal Politikalar Ataşeliği adına Koordinasyon Bürosu'ndan Harun KANDEMİR bir selamlama hitabında bulunmuştur.

Sayın konuklara Ataşeliği görev amacları ve faaliyet alanları üzerinden tanıtan Kandemir, göçmenlerin öz kimlikleri ile uyum içerisinde olarak içinde yaşadıkları topluma daha etkin katkı sağlayabilecekleri doğrultusundaki görüşlerini belirtti. Konuşmada ayrıca insanlarımızın mutlu, güçlü ve sağlam bir aile yapısına sahip olmalarına yönelik düzenlenen bu tür eğitim etkinliklerinin önemine işaret edildi.

Düsseldorf Aile ve Sosyal Politikalar Ataşeliği profesyonel organizasyonda tüm emeği geçenleri tebrik eder ve başarılarının devamını diler.


Sonraki Sayfa: Haus am Sandberg huzur evi gönüllüleri Ataşeliğimizi ziyaret ettiler

Önceki Sayfa : Gesellschaft für wissenschaftliche Gerichts- und Rechtspsychologie kurumundan bilirkişi İnci Genç ile toplantı